ART / Oil paintings / Oil painting 15915014
nr 1591 5014
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. Signerad Ã…WA, landscape. Oil on canvas, 73x71 cm, outer dimensions including frame: 76x75,
OIL PAINTING, Signerad ÅWA, landskap. Olja på duk, 73x71 cm, yttermått inklusive ram: 76x75 cm
Ã…ke Wilhelm Andersson, Swedish painter, born 1922, dead 1988.
600
SEK 1000
Monday January 22 2024
at 20:19:15
600 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
Ã…ke Wilhelm Andersson
Read more about Ã…ke Wilhelm Andersson